Není ještě tak daleko doba, kdy se ženy snažily co nejdéle své těhotenství zakrývat volným oblečením. Jako by se za nový život ve svém těle styděly. Snímky, kde by byl znát zvětšující se objem budoucí maminky, byly vzácností. A to i přesto, že se na svého potomka těšily. Ty doby jsou naštěstí pryč.
nastávající matka
Stejně tak i neforemné šaty, které se daly nosit skoro celé těhotenství.
Dnes se oznamuje těhotenství známým už fotkou ultrazvuku a každá z žen se těší, jak si toto období bude užívat a rostoucí bříško dokumentovat.
Někdy se dohodnou se svými partnery, kteří je fotí v pravidelných odstupech, aby bylo vidět, jak těhotenství pokračuje a vybírají si pro ně příjemná prostředí a jindy hledají profesionála, který nabízí.
Fotoateliérů, kde rádi vyhoví, je víc než dost. Jen je důležité vybrat si ten správný, aby se vám trefili do vkusu.
těhotná žena u keře
Ono totiž, co může být vkusné pro jednu maminku, může přijít druhé ošklivé a necítí se uvolněně. Zkrátka, někdo preferuje snímky z ateliéru, kde je možné v různých pózách být třeba na lehátku, někdo chce být mezi rozkvetlými stromy a květinami.
Pokud budete spokojené s výsledkem, můžete se sem vrátit, až bude miminko na světě a pořídit si další fotky.

Každá „těhulka“ je krásná, i když sama sebe vidí jako neohrabanou matronu s oteklýma nohama. Přitom je to čas, kdy největších a nejkrásnějších změn jak pro ženu, tak pro celou rodinu.
Jednou, až děťátko vyroste a bude si prohlížet fotku, kde je ještě nenarozené, uvidí, jak maminka se těšila a chtěla se pochlubit tím, jak jí to v tomto období slušelo.
Abyste se nemusela dívat na obrázky, kde jste oteklá, možná i s bledou, nebo naopak se zarudlou tváří, někteří fotografové nabízejí možnost účesu a líčení, nebo dokonce konečné retuše.
nastávající matka na chodníku
Nabídka se může také týkat vámi zvoleného prostředí, kde se cítíte nejlépe.
Třeba u vás doma.
Focení v ateliéru vám zpříjemní dekorace a pečlivě vybraná pozadí, či exteriér, kde po poradě s vámi bude vybráno to nejkouzelnější místo vám ušité na míru.
Využijete-li nabídku zvětšenin, vkusně zarámovaná vám může dělat radost každý den.
Ale ani hrdý nastávající tatínek by neměl chybět. Společné snímky budou nádhernou vzpomínkou na čas, kdy jste se těšili a připravovali na příchod svého miminka.

Categories: Hobby